Boudoir studio Silver

Malešická 655/59c

Prostor Silver studia tvoří středně velká místnost rozdělená závěsem, který lze libovolně roztahovat. V místnosti je několik koutků na focení, od luxusní tapety, postele, terasy, boho koutek, luxusní sofa koutek, francouzská okna vedoucí ažna terasu a romantické závěsy. Při focení si můžete vytvořit několik scén a popřípadě zatáhnout i venkovní žaluzie pro variabilitu světla. V ateliéru je povoleno max. 8 osob včetně vizážistky a fotografa. Každá další osoba za příplatek. Střídání větší skupiny lidí po domluvě za příplatek.
boudoirstudiosilver
boudoirstudiosilver

Vybavení studia

V našem studiu naleznete 2 digitální studiové blesky TD o výkonu 300 Ws, doplněné 3 odpalovači. K dispozici jsou také 2 denní stálá trubicová světla NG 220 s teplotou 5400 K, každé světlo má 4 trubice, z nichž lze zapnout 2 nebo 4 pro optimální osvětlení. Dále nabízíme 1 softbox, 1 octabox a 1 beauty dish pro dosažení různých efektů.

Pro vaše fotografické potřeby máme připraveno široké spektrum fotopozadí v černé, růžové, bílé, bordó, zelené, béžové a šedé barvě. K dispozici jsou také 2 vzory z PVC.

Vybavení studia

Ve studiu vytváříme tři odlišné scény. První je hlavní scéna s Chesterfield smetanovou sedačkou, boho obloukem a křeslem ušákem, která získává bohaté osvětlení díky francouzským oknům. Druhá scéna je romantická s květinami a Chesterfield bordó sofou. Třetí nabízí klasickou postel s nebesy a dekorační krb umístěný hned u francouzských oken. Pro lepší využití prostoru jsou v studiu průběžně umístěny dekorační závěsy, které nejen doplňují romantický vzhled, ale také nám pomáhají oddělovat jednotlivé scény.

Doufáme, že naše vybavení přispěje k tvorbě vašich unikátních a profesionálních fotografií nebo videí.

Koutek pro vizážisty

Ve studiu je toaletka s osvětlením pro příjemné líčení plus 2 barové stoličky výškově nastavitelné pro vizážistky nebo modelky. K zapůjčení je kulma, žehlička širší a klasická, babyliss kulma samonavíjecí.

Půjčovna šatů

Na focení je možné si zapůjčit několik krásných honosných šatů, župánků či těhotenské šaty. Katalog s cenami a ukázkou na IG. Rezervace šatů je možná pouze dopředu po telefonické domluvě.

Pro modelky

Zapůjčení šatů za poplatek rezervace předem, boty, čelenky, bižuterie, naleznete ve skříni a kosmetickém stolku.

Klimatizace (nově)

Konec nepříjemnému teplu při focení! Pro vaše maximální pohodlí jsme nově zařídili výkonnou klimatizaci, která zajistí příjemné umělecké chvíle i v teplých měsících. Nastavte si teplotu v místnosti tak, jak vám bude příjemné.

WIFI

K vašemu komfortu jsme připravili bezplatnou WiFi síť v celém prostoru našeho Ateliéru. Můžete jí využít třeba pro rychlou inspiraci vašeho tematického focení.

Doprava mhd

Staví zde přesně před areálem autobus č. 155

Doprava autem a parkování

Areál Hector nabízí velké parkoviště pro Vás i Vaše klienty.

Úklid

Ateliér, prosím, opouštějte vždy uklizený. Vše dávejte zpět na své místo, to se mimo jiné týká i dekorací, sedaček a ustlané postele.

Dbejte pozornosti na včasné předání a odchod z Ateliéru, s ohledem na konec hodinového pronájmu. Rezervace Ateliéru je 60 minut včetně příchodu a odchodu, doporučujeme tedy končit přibližně 10 minut před koncem rezervace. Na konci rezervace udělejte vždy fotku Ateliéru ve stavu, v jakém ho předáváte. Tuto fotku zašlete, prosím, pokaždé na WhatsApp telefonní číslo 608 767 282.

Děkujeme za ohleduplnost.

Restaurace v okolí

Přímo v areálu Hector je možnost se občerstvit v místní restauraci s denním menu nebo v nejbližším okolí je také restaurace Malešický Mikropivovar, kde i výborně vaří nebo další výborná restaurace Půda.

Převzetí ateliéru

Ceník

1 hodina 690 Kč
4 a více hodin 650 Kč / 1 hodina
Věrnostní karta (10 hodin) 6000 Kč Získat věrnostní kartu
Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Zakázané činnosti

V prostorách atelieru platí přísný zákaz práce s otevřeným ohněm např. svíčky, používání pyrotechniky prskavky, dýmovnice včetně zákazazu kouření k tomu je určen prostor na terase.

Podmínky v celém znění naleznete zde.

Rezervovat ateliér
Pro rychlou rezervaci nás kontaktujte na +420 608 767 282