Budoir studio Silver

Malešická 655/59c

Prostor Silver studia tvoří středně velká místnost rozdělená závěsem, který lze libovolně roztahovat. V místnosti je několik koutků na focení počínaje od luxusní tapety, postele, terasy, vintage koutek, luxusní sofa koutek, francouzská okna vedoucí až na terasu a romantické závěsy. Při focení si můžete vytvořit několik scén a popřípadě zatáhnout i venkovní žaluzie pro variabilitu světla.
#silverbudoirstudio

Rezervovat ateliér

Převzetí studia

První převzetí studia bude v domluvený čas vždy někdo čekat v místě atelieru, kde proběhne předvedení studia a jeho vybavení.

Prosím o dodržování stanoveného času jak při přebírání studia, tak jeho opouštění.

Při opouštění se vždy podepíše ten kdo odchází , že potvrzuje, že vše funguje to samé platí pro příchozí .

Pokud u nás budete fotit již po několikáté vždy Vám někdo klíče jen předá a půjde nebo budou klíče na recepci (toto bude vždy dohodnuté předem)

Vybavení studia

2x digitální studiový blesk TD o výkonu 300 ws, 2x odpalovač, 1x trvalé led světlo Fomai pro focení a natáčení s regulací výkonu a barvy studená/teplá 3300- 5500K, 2x softbox( jeden je trvale složený ), 1x beauty dish, fotopozadí černé, růžové, 2pvc vzory, ve studiu je luxusní tapeta různých vzorů na dvou stranách, postel včetně 3 různých přehozů a polštářků plus dva stolky, vintage stěna s menším sofa a oknem se zrdcadlem, květinová stěna z růží pojízdná.

Koutek pro vizážisty

Ve studiu je toaletka s osvětlením pro příjemné líčení plus 2 barové stoličky výškově nastavitelné pro vizážistky nebo modelky. K zapůjčení je kulma, žehlička širší a klasická, babyliss kulma samonavíjecí, výběr z několika druhů odstínu make-upu a stínů, pudrů, základní štětce (po použití vždy umýt) pinetky a nástavce do vlasů.

Půjčovna šatů

Na společenské, vánoční nebo jiné focení máme k zapůjčení honosné svatební šaty a stylové vyšívané rubínově červené šaty půjčovné až 600,- Je nutné vždy rezervovat před focením.

Pro modelky

Zapůjčení šatů, boty, čelenky, bižuterie, náhrdelníky swarovski a náušnice, škrabošky, výběr z glamour prádla, podvazkový pás, plavky a rukavičky.

Doprava mhd

Malešická 655/59c
Staví zde přesne před areálem autobus č. 155

Doprava autem a parkování

Areál Hector nabízí velké parkoviště pro Vás i Vaše klienty.

Úklid

O studio se staráme sami tudíž úklid probíhá po opuštění studia jen prosíme vrátit vše ve studiu do původního stavu a na své místo, umýt po sobě případně nádobí.

Restaurace v okolí

Přímo v areálu Hector je možnost se občerstvit v místní restauraci s denním menu nebo v nejbližším okolí je také restaurace Malešický Mikropivovar, kde i výborně vaří nebo další výborná restaurace Půda.

Ceník

1 hodina 290 Kč
4 a více hodin 250 Kč / 1 hodina
Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Zakázané činnosti

Zakazuje se používání prostor ateliéru k pořizování pornografických materiálů, materiálů hanobících rasu, národ, etnickou nebo jinou skupinu, příp. jiných materiálů, jejichž pořizování se příčí právním předpisům České republiky.

Dále je ve společných prostorech sportovního centra Hector a společných prostor objektu jako chodby, chodníky a parkoviště přísný zákaz pořizování fotografií a videí.

Prostor terasy přidružené k ateliéru je veřejný prostor, proto je určen pouze a výhradně k pořizování plně oblečených fotografií a videí. Na terase je přísný zákaz focení a natáčení bez oblečení nebo v oblečení nevhodných pro veřejné prostory jako jsou například: spodní prádlo, bikiny a jim podobné nebo oblečení jinak naznačující nahotu.

Nájemce dále bere na vědomí, že v pronajatých prostorách platí úplný přísný zákaz kouření.

Podmínky v celém znění naleznete zde.

Rezervovat ateliér
Pro rychlou rezervaci nás kontaktujte na +420 608 767 282