Boudoir studio Silver

Malešická 655/59c

Prostor Silver studia tvoří středně velká místnost rozdělená závěsem, který lze libovolně roztahovat. V místnosti je několik koutků na focení, od luxusní tapety, postele, terasy, boho koutek, luxusní sofa koutek, francouzská okna vedoucí ažna terasu a romantické závěsy. Při focení si můžete vytvořit několik scén a popřípadě zatáhnout i venkovní žaluzie pro variabilitu světla. V ateliéru je povoleno max. 8 osob včetně vizážistky a fotografa. Každá další osoba za příplatek. Střídání větší skupiny lidí po domluvě za příplatek.
boudoirstudiosilver
boudoirstudiosilver

Rezervovat ateliér

Vybavení studia

2x digitální studiový blesk TD o výkonu 300 ws, 2x odpalovač, 1x trvalé led světloFomei pro focení a natáčení s regulací výkonu a barvy studená/teplá 3300- 5500K, 2x softbox (jeden je trvale složený), 1x beauty dish, fotopozadí černé, růžové, 2pvc vzory, ve studiu je luxusní tapeta různých vzorů na dvou stranách, postel včetně 3 různých přehozů a polštářků plus dva stolky, vintage stěna s menším sofa a oknem se zrcadlem, květinová stěna z růží pojízdná.

Koutek pro vizážisty

Ve studiu je toaletka s osvětlením pro příjemné líčení plus 2 barové stoličky výškově nastavitelné pro vizážistky nebo modelky. K zapůjčení je kulma, žehlička širší a klasická, babyliss kulma samonavíjecí, výběr z několika druhů odstínu make-upu a stínů, pudrů, základní štětce (po použití vždy umýt) pinetky a nástavce do vlasů.

Půjčovna šatů

Na focení je možné si zapůjčit několik krásných honosných šatů, nebo župánky a těhotenské šaty. Katalog s cenami a ukázkou na IG nebo možné zaslání e-mailem. Ceny do 600 Kč/ks.

Pro modelky

Zapůjčení šatů, boty, čelenky, bižuterie, náhrdelníky swarovski a náušnice, škrabošky, výběr z glamour prádla, podvazkový pás, plavky a rukavičky.

Klimatizace (nově)

Konec nepříjemnému teplu při focení! Pro vaše maximální pohodlí jsme nově zařídili výkonnou klimatizaci, která zajistí příjemné umělecké chvíle i v teplých měsících. Nastavte si teplotu v místnosti tak, jak vám bude příjemné.

WIFI

K vašemu komfortu jsme připravili bezplatnou WiFi síť v celém prostoru našeho Ateliéru. Můžete jí využít třeba pro rychlou inspiraci vašeho tematického focení.

Doprava mhd

Staví zde přesně před areálem autobus č. 155

Doprava autem a parkování

Areál Hector nabízí velké parkoviště pro Vás i Vaše klienty.

Úklid

Prosíme, vraťte vše ve studiu do původního stavu a na své místo, umyjte po sobě nádobí.

Restaurace v okolí

Přímo v areálu Hector je možnost se občerstvit v místní restauraci s denním menu nebo v nejbližším okolí je také restaurace Malešický Mikropivovar, kde i výborně vaří nebo další výborná restaurace Půda.

Převzetí ateliéru

Ceník

1 hodina 450 Kč
4 a více hodin 410 Kč / 1 hodina
Věrnostní karta (10 hodin) 3600 Kč Získat věrnostní kartu
Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Zakázané činnosti

Zakazuje se používání prostor ateliéru k pořizování pornografických materiálů, materiálů hanobících rasu, národ, etnickou nebo jinou skupinu, příp. jiných materiálů, jejichž pořizování se příčí právním předpisům České republiky.

Dále je ve společných prostorech sportovního centra Hector a společných prostor objektu jako chodby, chodníky a parkoviště přísný zákaz pořizování fotografií a videí.

Prostor terasy přidružené k ateliéru je veřejný prostor, proto je určen pouze a výhradně k pořizování plně oblečených fotografií a videí. Na terase je přísný zákaz focení a natáčení bez oblečení nebo v oblečení nevhodných pro veřejné prostory jako jsou například: spodní prádlo, bikiny a jim podobné nebo oblečení jinak naznačující nahotu.

Nájemce dále bere na vědomí, že v pronajatých prostorách platí úplný přísný zákaz kouření.

Podmínky v celém znění naleznete zde.

Rezervovat ateliér
Pro rychlou rezervaci nás kontaktujte na +420 608 767 282