Markéta
Charvátová

Vítám Vás na mých webových stránkách, které věnuji mému koníčku, vášni a práci zároveň zároveň - focení, vizáž, hostesky či bodypainting. Ráda bych Vám o sobě ve zkratce napsala co ode mě můžete očekávat a jaké jsou mé dosavadní úspěchy.

Zabývám se proměnami žen, slečen a můžů všech věkových kategorií. Mnohdy se na mě obrací lidé, kteří něvěří, že jsou krásní. Mým hlavním úkolem je poradit a ukázat pravý opak.

Objevuji v lidech skrytou krásu, kterou jim pomáhám uvolnit a dát najevo svému okolí. Společně můžeme připravit velké překvapení pro rodinu i přátelé, například v podobě kalendáře, upomínkové fotoknihy a dalších nevšedních dárků, které Vám i Vašim blízkým budou každý den dělat radost.

Nadmíru ráda vyfotografuji a upravím i Vaše děti včetně pěkného oblečení a velké spousty rekvizit. V dnešní uspěchané době je přeci hezké vlastnit rodinné foto album, kde můžete nejlépe sledovat, jak Vaše ratolesti vyrůstají do krásy. Neexistuje na světě lepší způsob trávení času při dlouhých večerech s rodinou, nežli zavzpomínáním nad fotografiemi a připomenutím si jaké štěstí v životě máte!

V dnešní době je ve velké oblibě vytváření takzvaného fotobooku pro mladé slečny začánající s focením a reprezentativními aktivitami. V této oblasti se obzvláště angažuji a ráda poskytnu poradenství včetně kontakt na možné nabídky práce hostesek či focení.

Nacházím zálibu ve focení společenských akcí, jako jsou svatby, firemní večírky, koncerty a sportovní akce v exteriérech i interiérech.

Mou silnou stránkou je fotografování promo předmětům, kde je obzvláště dbáno na záběr vhodné situace a záběr konkretního předmětu v momentu pro další marketingové použití.

Veškeré mé aktivity jsou dle náročnosti a požadavků zákazníka nejprve předem konzultovány a poté nabídnuta konkrétní cena.

Pokud jsem Vás zaujala svou prací, kterou vidíte zde na strankách a rádi by jste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat. Vše potřebné naleznete v kategorii "kontakt".

Nejsem pouze fotografka a vizážistka. Velmi ráda fotím jako fotomodelka, pracuji jako hosteska na různých společenských či automobilových akcích a výstavách. Též pracuji jako figurantka pro bodypainting. Jsem hlavní manažerkou hostesek a jejich aktivit ve společnosti Ferrari Scuderia PRAHA. 

Mé úspěchy, na které bych ráda upozornila:

 • 1. Jako fotomodelka jsem byla focena například fotografem
  Jan Saudek, Filip Matušinský, Jiří Sláma, Jakub Ludvík, Dana Kolářová, Libor Kapell, Ivan Pithart
 • 2. Jako hosteska jsem pracovala na těchto vybraných akcích
  Legendy - Ferrari, Red and Grey Event - Rubena, Amper Brno - Friendlyway, Reklama Polygraf, Autosalon, Model hostess - Duplex
 • 3. Působila jsem na těchto přehlídkách
  Ferrari present, Victoria secret, Pepe jeans Desigual
 • 4. Bodypainting jsem prezentovala na místech
  Rally Barum Zlín - Ranault Team, Golf - Kenox, Koncert - podium Daniel Nekonečný, HighJump - Ondrášovka, Motocykl, Blesk, 4Events, Motosraz Žerotín - Autocentrum Novák Švec, Paladium Praha - Samsung

Fotogalerie