Ceník

Ateliérové a Exteriérové focení

Název Cena Popis
Retuš fotografie 250 Kč Za každou další fotografií, kterou budete chtít dle Vašeho výběru retušovat.
Business 1 000 Kč Focení obsahuje 60 minut focení jedné osoby business portrétu, případné hromadné business focení cena na domluvě (zohledněno počtem osob, časem a náročností focení). V případě focení prostor je cena 1000/hod + cesta.
Minifocení 2 500 Kč Focení v ateliéru dle volby rodinné nebo lifestyle či glamour, 45 minut focení, 5 upravených fotografií včetně retuše a modelace těla. Focení bez vizáže (+ náhledové fotografie v digitální podobě s vodoznakem). Dále je k tomuto balíčku vhodné zakoupit presetové fotografie bez úprav fotografií, jako je retuš pleti, modelace těla apod, cena zahrnuje 100-150 fotografií upravených formou filtru mých přednastavených presetů vhodné na ig nebo do svého alba pro jedince, kteří upřednostňují přirozenější fotografie bez retuše pleti ve sjednoceném odstínu a tím pádem i více kusů do svého portfolia cena je + 1500,-
Vizáž 1 500 Kč Vizáž, styling účesu, profesinální make-up s využitím Stage a Inglot kosmetiky. Možnost zapůjčení šatů.
Ateliérové a exteriérové focení 4 000 Kč Focení v ateliéru dle volby, portrétní, rodinné foto, těhotenské či glamour foto. Cena nezahrnuje vizáž, čas focení 60-120min, do 130 fotografií v náhledové kvalitě s vodoznakem v elektronické podobě ve formátu jpg, 10 ks z nich je retušovaných.
Budoar Focení 5 000 Kč V ceně balíčku je vizáž , profesionální foto make-up,(možno dokoupit styling vlasů+500,-) styling oblečení, šperků, zapůjčení šatů 2ks, specialní budoar ateliér, doba focení 120-180min, 130-180 fotografií v náhledové kvalitě s vodoznakem v elektronické podobě ve formátu jpg, 10 ks z nich je profesionálně retušovaných včetně retuši kůže a modelace těla. K balíčku je vhodně přikoupit i úpravu vlasů +500,-
Balíček Kalendář 7 500 Kč V ceně balíčku je celková vizáž, profesionální foto make-up, styling účesu a oblečení, zapůjčení šatů, ateliérové nebo budoar focení, doba focení 120-180min, 150-200 fotografií v náhledové kvalitě s vodoznakem v elektronické podobě ve formátu jpg, 13 ks z nich je retušovaných. Dodání upravených fotografií do 14 dní od výběru, výběr nutno zasílat do 3 týdnů od focení.
Aranžované focení 9 500 Kč
+ 1 000 Kč video
V ceně focení je asistent při focení nebo jiná lokace či pronájem prostor zvolení vhodného (možné i dobového) kostýmu či společenských šatů. 1 focení 4 - 6 hodiny focení je včetně vizáže nebo podle typu focení až 2 vizáže a styling ,10 retušovaných fotografií, 200-400 náhledové foto v digitální kvalitě. Při tomto focení je možné připlatit i video + 1000,- ( toto video zachytí okamžiky při focení). Pokud hledáte focení, kde máte několik různorodých pozadí vizáží a stylingů v tomto focení Vám vyjdeme maxilně vstříc.
PIN UP focení 4 000 Kč Focení včetně lehké vizáže jako jsou linky, červená rtěnka a sjednocení make-upu, úprava vlasů dle požadavků stylisty nebo fotografa do stylu pin up. Zapůjčení košile, šatů, šátku, na styl pin up. Až 150 fotografií v náhledové kvalitě s vodoznakem v elektronické podobě ve formátu jpg, 3 ks z nich je retušovaných. Čas focení 2 hodiny i s vizáží. Dítě + 500,-. Každá další osoba + 1500,- pokud se fotí spolu.
Půjčovna šatů

K jakémukoli focení je možno zakoupit půjčovnu šatů

  • Mini balíček 300,- 1x velké objemné šaty, 2x menší - vhodné pro lifestyle focení nebo rodinné
  • Velký balíček 700,- neomezené množství většinou v rámci focení 3-7ks oblečení včetně zapůjčení prádla - vhodné pro Budoar balíček a těhotenské

Svatební focení

Název Cena Popis
Předsvatební focení 9 000 Kč

Předsvatební párové focení do alba, zahrnuje vizážistku, přejezd na lokaci a fotografa na půl dne. Po dohodě za doplatek k ceně, možnost výběru lokace dle ročního období: zámky, parky, ateliéry, zapůjčení svatebních šatů pro nevěstu. Cca 100ks upravených (neretušovaných) fotografií.

Svatební focení 15 000 Kč

Celodenní dokumentace svatebního dne jedním fotografem. Předsvatební schůzka, vizáž nevěsty, svatební obřad, skupinové fotky svatebních hostů, aranžované focení novomanželů, začátek hostiny se svatebními zvyky, momentky z pozdější zábavy. Cca 300 výsledných upravených (neretušovaných) fotek v digitální podobě a na flash disk. Za doplatek možnost fotoknihy a tištěných fotografií dle vlastního výběru.

Svatební focení EXLUSIVE 25 000 Kč

Celodenní dokumentace svatebního dne dvěma fotografy. Předsvatební schůzka, vizáž nevěsty, svatební obřad, skupinové fotky svatebních hostů, aranžované focení novomanželů, začátek hostiny se svatebními zvyky, momentky z pozdější zábavy. Cca 300 výsledných upravených (neretušovaných) fotek v digitální podobě, na flash disk. Fotokniha nebo tištěné fotografie.


Fotoprodukty

Název Popis
Fotodárky Výroba na vyžádání.

Veškeré výrobky lze vyrobit ve Vámi požadovaném rozměru nebo provedení. Pro konkretní nabídku mě neváhejte kontaktovat.